تیر
۷
۱۳۹۸

دانلود پاورپوینت خطرات اصلی در صنایع

ایمنی بعنوان حفاظت انسان و کارآیی او از صدمات و پیشگیری از صدمه دیدن انسان تعریف می شود. اولین تلاش انسان در جهت بهبود ایمنی ۲۰۰۰ سال پیش در کتاب تاریخ طبیعی Pliny و Elder آمده است… ادامه این مطلب را در پاورپوینت خطرات اصلی در صنایع دنبال نمایید. این فایل شامل ۲۱ اسلاید و در قالب powerpoint ارائه شده است.

پاورپوینت خطرات اصلی در صنایع

 

 

مشخصات فایل خطرات اصلی در صنایع

عنوان: خطرات اصلی در صنایع
فرمت فایل : powerpoint (قابل ویرایش)
تعداد صفحات : ۲۱
حجم فایل :  ۹۱۱ کیلوبایت

بخشی از پاورپوینت خطرات اصلی در صنایع را در ادامه مشاهده خواهید نمود.

آموزش ایمنی

آموزش در راستای اهداف بهداشت حرفه ای از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که آموزش صحیح سطح آگاهی افراد را بالاتر برده و فرهنگ ایمنی و بهداشت را در بین کارگران باز می کند. طبیعی است که کارگر هر چه قدر نسبت به ایمنی و مسائل مربوط به آن آگاه تر باشد کمتر ارتکاب به اعمال غیر ایمن می کند و همچنین افراد دیگر را نیز از انجام آن منصرف می کند…

پوشش ایمنی

در هنگام کار با دریل ها، اره برقی، رنگ پاش ماسه پاش و سایر ابزاری که تولید براده، تراشه و ذرات معلق مینمایند، حتماً از وسایل حفاظتی صورت خصوصاً عینک ایمنی استفاده کنید.

در هنگام کار با ابزاری که تولید صدای بیشتر از حد مجاز می نمایند از گوشی ایمنی مناسب استفاده کنید.

برای حفاظت از پای خود، کفش ایمنی بپوشید.

انگشتری، حلقه و سایر وسایل زینتی را از دست خود خارج کنید، زیرا این وسایل به قسمت های گردنده ابزار گیر کرده و باعث صدمه به دست شما می شوند.

در هنگام کار با ابزاری که دارای قطعات گردنده می باشند از پوشیدن دستمال گردن، شال، لباس های آستین گشاد و لباس کار هائی که قسمت هایی از آن پاره شده خودداری کنید…

 

 

فهرست مطالب پاورپوینت خطرات اصلی در صنایع, در ادامه قابل مشاهده می باشد.

 

  • اصول ایمنی کار
  • آموزش ایمنی
  • حوادث چگونه اتفاق می افتند؟
  • حفاظت فردی
  • حمل و نگه داری ابزار
  • پوشش ایمنی
  • ایمنی ابزار برقی
  • ایمنی جوشکاری
  • نکات ایمنی مربوط به جلوگیری از حریق

 

در صورت تمایل شما می توانید پاورپوینت خطرات اصلی در صنایع را به قیمت ۶۹۰۰ تومان از سایت فراپروژه دانلود نمایید. اگر در هر کدام از مراحل خرید یا دانلود با سوال یا ابهامی مواجه شدید می توانید از طریق آدرس contact-us@faraproje.ir و یا ارسال پیامک به شماره: ۰۹۳۸۲۳۳۳۰۷۰ با ما در تماس باشید. با اطمینان از وب سایت فراپروژه خرید کنید، زیرا پشتیبانی سایت همیشه همراه شماست.
فرستادن دیدگاه

تازه ترین مطالب

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت