اسفند
۸
۱۳۹۹

دانلود پاورپوینت برنامه تمرینی فوتبال

™فوتبال ورزشی کامل است و این مطلب در تمرینات آن نیز منعکس است. بازیکن فوتبال باید از سرعت و توان بالایی برخوردار بوده و قابلیت دویدن طی ۹۰ را دقیقه داشته باشد. یک برنامه خوب فوتبال باید ویژه ورزشکار باشد و متناسب با امکانات در دسترس… پیشنهاد می کنیم ادامه این مطلب مفید و ارزشمند را در پاورپوینت برنامه تمرینی فوتبال دنبال نمایید. این فایل شامل ۱۲ اسلاید و در قالب powerpoint ارائه شده است.

پاورپوینت برنامه تمرینی فوتبال

مشخصات فایل برنامه تمرینی فوتبال

عنوان: برنامه تمرینی فوتبال
فرمت فایل : powerpoint (قابل ویرایش)
تعداد صفحات : ۱۲
حجم فایل :  ۴۷۸ کیلوبایت

بخشی از پاورپوینت برنامه تمرینی فوتبال را در ادامه مشاهده خواهید نمود.

 

مقدمه

™فوتبال ورزشی کامل است و این مطلب در تمرینات آن نیز منعکس است. بازیکن فوتبال باید از سرعت و توان بالایی برخوردار بوده و قابلیت دویدن طی ۹۰ را دقیقه داشته باشد. یک برنامه خوب فوتبال باید ویژه ورزشکار باشد و متناسب با امکانات در دسترس طراحی شود. بازیکن ۸ ماه از سال را صرف مسابقه می کند، اما برنامه تمرینات وی باید طی ۱۲ ماه سال ادامه داشته باشد.

۱۵ دقیقه گرم کردن با توپ و همبازی

از روی خط دروازه بازیکن اول حدود ۳۰ متر به سمت وسط زمین می دود ؛ همبازی دوم فریاد می زند برگرد و توپ را برای او می فرستد.بازیکن اول توپ را دریافت و کنترل می کند و با توپ برمی گردد. در زمانی که بازیکن اول با توپ از خط دروازه گذشت بازیکن دوم بدون توپ شروع به دویدن می کند و بالعکس.

حرکات کششی

۲۰ دقیقه تمرین تکنیک ها

پاس سه نفره در حال حرکت ؛ ضمن حفظ یک شکل سه ضلعی با استفاده از قسمت داخل و خارج پاهای چپ و راست در دو جهت پاس داده می شود.۱۰ دقیقه پاس روی زمین و ۱۰ دقیقه پاس قوسی کوتاه

 

 

 

 

در صورت تمایل شما می توانید پاورپوینت برنامه تمرینی فوتبال را به قیمت ۱۲۵۰۰ تومان از سایت فراپروژه دانلود نمایید. اگر در هر کدام از مراحل خرید یا دانلود با سوال یا ابهامی مواجه شدید می توانید از طریق آدرس contact-us@faraproje.ir و یا ارسال پیامک به شماره: ۰۹۳۸۲۳۳۳۰۷۰ با ما در تماس باشید. با اطمینان از وب سایت فراپروژه خرید کنید، زیرا پشتیبانی سایت همیشه همراه شماست.
فرستادن دیدگاه

رشته تحصیلی

تازه ترین مطالب

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت