اسفند
۷
۱۳۹۹

دانلود پاورپوینت برنامه تمرینی بسکتبال

تمرینات پلیومتریک به عنوان یکی از موثرترین روش های افزایش قدرت انفجاری شناخته شده است.در انجام تمرینات باید حداکثر توان را به کار برد.هدف از پلیومتریک بهبود ظرفیت و بنیه ورزشکاران برای اجرا حرکت با نیروی زیاد و سرعت بیشتر است… پیشنهاد می کنیم ادامه این مطلب مفید و ارزشمند را در پاورپوینت برنامه تمرینی بسکتبال دنبال نمایید. این فایل شامل ۱۳ اسلاید و در قالب powerpoint ارائه شده است.

پاورپوینت برنامه تمرینی بسکتبال

مشخصات فایل برنامه تمرینی بسکتبال

عنوان: برنامه تمرینی بسکتبال
فرمت فایل : powerpoint (قابل ویرایش)
تعداد صفحات : ۱۳
حجم فایل :  ۱,۱۱ مگابایت

بخشی از پاورپوینت برنامه تمرینی بسکتبال را در ادامه مشاهده خواهید نمود.

تمرینات پلیومتریک برای قسمت های پایین بدن

این تمرینات پلیومتریک برای خیلی از ورزش ها همچون بسکتبال، ورزشکاران دو و میدانی، دو سرعت، فوتبال، هاکی، راگبی، فوتبال آمریکایی، بیسبال و از این دست قبیل ورزش ها، مناسب است. در واقع در هر ورزشی که شامل پریدن، دویدن و لگد زدن باشد، تمرینات پلیومتریک برای قسمت های پایین بدن می تواند تاثیر گزار و موثر باشد.

تمرینات پلیومتریک برای قسمت های بالای بدن

کارایی این تمرینات پلیومتریک برای ورزش هایی مانند بسکتبال، والیبال، سافتبال، بیسبال، تنیس، بدمینتون، گلف است و تمرینات پلیومتریک برای قسمت های بالای بدن می تواند به ورزشکارانی که در این رشته ها و از این دست قبیل رشته های پرتابی حضور دارند، مفید باشد. همچنین تمرینات پلیومتریک برای قسمت های بالای بدن برای بعضی از بازیکنان ورزش های مختلف در پست های خاص ،همچون دروازبانان در ورزش فوتبال، نیز مفید است.

لازم به یادآوری است که در بیشتر تمرینات پلیومتریک برای قسمت های بالای بدن از مدیسن بال (توپ های پزشکی) استفاده می شود.

شدت تمرینات پلیومتریک:

اگر ارتفاع پرش انفعالی افراد، کمتر از ۸۰ سانتی متر باشد در شدت تمرینی پایین و اگر بیشتر از ۸۰ سانتی متر باشد در بالاترین شدت تمرینی قرار خواهند گرفت.

 

 

فهرست مطالب پاورپوینت برنامه تمرینی بسکتبال, در ادامه قابل مشاهده می باشد.

  • مقدمه
  • تمرینات پلیومتریک برای قسمت های پایین بدن
  • تمرینات پلیومتریک برای قسمت های بالای بدن
  • شدت تمرینات پلیومتریک
  • جلسات هفتگی
  • نمونه جلسات تمرینی پلیومتریک

 

در صورت تمایل شما می توانید پاورپوینت برنامه تمرینی بسکتبال را به قیمت ۱۲۵۰۰ تومان از سایت فراپروژه دانلود نمایید. اگر در هر کدام از مراحل خرید یا دانلود با سوال یا ابهامی مواجه شدید می توانید از طریق آدرس contact-us@faraproje.ir و یا ارسال پیامک به شماره: ۰۹۳۸۲۳۳۳۰۷۰ با ما در تماس باشید. با اطمینان از وب سایت فراپروژه خرید کنید، زیرا پشتیبانی سایت همیشه همراه شماست.
فرستادن دیدگاه

رشته تحصیلی

تازه ترین مطالب

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت