آبان
۱۲
۱۳۹۹

دانلود پاورپوینت آزمون دوی ۵۴۰ متر و آزمون پله ۳ دقیقه ای

آزمون پله ۳ دقیقه ای .هدف: اندازه گیری استقامت عمومی افراد عادی در منزل وسایل مورد نیاز : یک صندلی به ارتفاع ۳۰ سانتی متر –یک کرنومتر –مترونوم (برای دانلود مترونوم اینجا کلیک کنید)- یک نفر یار کمکی… پیشنهاد می کنیم ادامه این مطلب مفید و ارزشمند را در پاورپوینت آزمون دوی ۵۴۰ متر و آزمون پله ۳ دقیقه ای دنبال نمایید. این فایل شامل ۹ اسلاید و در قالب powerpoint ارائه شده است.

پاورپوینت آزمون دوی ۵۴۰ متر و آزمون پله 3 دقیقه ای

مشخصات فایل آزمون دوی ۵۴۰ متر و آزمون پله ۳ دقیقه ای

عنوان: آزمون دوی ۵۴۰ متر و آزمون پله ۳ دقیقه ای
فرمت فایل : powerpoint (قابل ویرایش)
تعداد صفحات : ۹
حجم فایل :  ۹۷۶ کیلوبایت

بخشی از پاورپوینت آزمون دوی ۵۴۰ متر و آزمون پله ۳ دقیقه ای را در ادامه مشاهده خواهید نمود.

اسلاید چهارم

  • شرح آزمون: آزمون شونده در مقابل صندلی قرار گرفته یک پا را روی صندلی گذاشته و با شروع کار کرنومتر به روش ازمون پله هاروارد به طور متناوب با پاها با آهنگ بالا، بالا، پایین، پایین بالا و پایین میرود. در پایان ۳ دقیقه بلافاصله ضربان نبض در سی ثانیه محاسبه نموده و دو برابر شود.

 

اسلاید ششم

آزمون دوی ۵۴۰ متر

  • هدف :
  • اندازه گيري استقامت قلبي و ريوي
  • وسيله اندازه گيري :
  • ۱- زمان سنج
  • ۲- زميني به ابعاد ۹ × ۱۸متر ( زمين واليبال ) كه در چهارگوشه آن چهار مانع روي نيمسازهاي زواياي مربوطه به فاصله يك متر از اين زوايا در داخل زمين تعبيه شده اند

 

 

 

در صورت تمایل شما می توانید پاورپوینت آزمون دوی ۵۴۰ متر و آزمون پله ۳ دقیقه ای را به قیمت ۱۰۵۰۰ تومان از سایت فراپروژه دانلود نمایید. اگر در هر کدام از مراحل خرید یا دانلود با سوال یا ابهامی مواجه شدید می توانید از طریق آدرس contact-us@faraproje.ir و یا ارسال پیامک به شماره: ۰۹۳۸۲۳۳۳۰۷۰ با ما در تماس باشید. با اطمینان از وب سایت فراپروژه خرید کنید، زیرا پشتیبانی سایت همیشه همراه شماست.
فرستادن دیدگاه

رشته تحصیلی

تازه ترین مطالب

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت