آبان
۴
۱۳۹۵

دانلود گزارش كار آزمايشگاه فيزيك ۲ قانون اهم

بنا به قانون اهم نسبت اختلاف پتانسيل دو سر رساناي فلزي به شدت جرياني كه از آن ميگذرد در دماي ثابت ، مقدار ثابتي است و ما دراين آزمايش به دنبال اثبات درستي اين رابطه هستيم…در ادامه می توانید فایل متفاوت و با کیفیت گزارش كار آزمايشگاه فيزيك ۲ قانون اهم را از سایت فراپروژه دانلود نمایید. این فایل شامل ۴ صفحه و در قالب word که به صورت کامل می باشد, ارائه شده است.

گزارش كار آزمايشگاه فيزيك 2 قانون اهم

مشخصات  فایل گزارش كار آزمايشگاه فيزيك ۲ قانون اهم

عنوان گزارش : قانون اهم
قالب فایل : word (قابل ویرایش)
تعداد صفحات : ۴
حجم فایل : ۸۸ کیلوبایت

بخشی از گزارش كار آزمايشگاه فيزيك ۲ قانون اهم را در ادامه مشاهده خواهید نمود.

وسايل مورد نياز آزمايش:

منبع تغذيه – ولتمتر – سيم – مقاومت

نحوه انجام آزمايش :

ابتدا منبع تغذيه را روشن ميكنيم و دو سيم را به دو منفذ  با علامتهاي مثبت و منفي برروي منبع تغذيه وصل مي كنيم و دو سر ديگر سيم را به مقاومت  مي زنيم (ضمنا بر روي سيمهايي كه روي مقاومت نصب شده دو منفذ وجود دارد) ، حال دو سيم ديگر را برميداريم و سيمي را به سرمثبت ميزنيم و سرديگرش را بر روي پايه اي از ولتمتر كه باعلامت (V/Ω) نشان داده شده ميزنيم و سيم ديگر را كه به سر منفي ميزنيم. و…

فهرست مطالب گزارش كار آزمايشگاه فيزيك ۲ قانون اهم, در ادامه قابل مشاهده می باشد.

  • تئوري آزمايش
  • هدف آزمايش
  • وسايل مورد نياز آزمايش
  • نحوه انجام آزمايش
  • نتایج

 

در صورت تمایل شما می توانید گزارش كار آزمايشگاه فيزيك ۲ قانون اهم را به قیمت ۱۰۵۰۰ تومان از سایت فراپروژه دانلود نمایید. اگر در هر کدام از مراحل خرید یا دانلود با سوال یا ابهامی مواجه شدید می توانید از طریق آدرس contact-us@faraproje.ir و یا ارسال پیامک به شماره: ۰۹۳۸۲۳۳۳۰۷۰ با ما در تماس باشید. با اطمینان از وب سایت فراپروژه خرید کنید، زیرا پشتیبانی سایت همیشه همراه شماست.


      مطالب مرتبطفرستادن دیدگاه

رشته تحصیلی

تازه ترین مطالب

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت