دی
۲۴
۱۳۹۹

دانلود پاورپوینت حساب مستقل وجوه اعتبارات دارایی های سرمایه ای

براساس تئوری وجوه و به منظور ارتقای سطح مسئولیت پاسخگویی نظام حسابداری و گزارشگری مالی دولتی، برای احداث و خرید دارائیهای   سرمایه ای و همچنین اجرای طرحها و پروژه های سرمایه ای که منجر به تملک دارائیهای زیربنایی میشود… پیشنهاد می کنیم ادامه این مطلب مفید و ارزشمند را در پاورپوینت حساب مستقل وجوه اعتبارات دارایی های سرمایه ای دنبال نمایید. این فایل شامل ۲۱ اسلاید و در قالب powerpoint ارائه شده است.

پاورپوینت حساب مستقل وجوه اعتبارات دارایی های سرمایه ای

مشخصات فایل حساب مستقل وجوه اعتبارات دارایی های سرمایه ای

عنوان: حساب مستقل وجوه اعتبارات دارایی های سرمایه ای
فرمت فایل : powerpoint (قابل ویرایش)
تعداد صفحات : ۲۱
حجم فایل :  ۲,۵۲ مگابایت

بخشی از پاورپوینت حساب مستقل وجوه اعتبارات دارایی های سرمایه ای را در ادامه مشاهده خواهید نمود.

 

ضرورت و اهمیت حساب مستقل

ایجاد یک حساب مستقل جداگانه تحت عنوان حساب مستقل وجوه تملک دارائیهای سرمایه ای، نه تنها اطلاعات لازم را برای تحقق مفهوم حقوق بین دوره ای و ارتقای سطح مسئولیت پاسخگویی نظام حسابداری دولت و وزارتخانه ها و موسسات تابعه آن فراهم می نماید، بلکه با تفکیک مخارج سرمایه ای از هزینه های جاری، شهروندان را در ارزیابی موارد زیر یاری می دهد.

۱٫آیا منابع مالی که از طریق استقراض برای تامین مخارج مربوط به تملک دارائیهای سرمایه ای و اجرای طرحهای زیر بنایی تحصیل شده است، برای تملک وایجاد همان دارائیها مصرف گردیده؟

۲٫آیا منابع مالی که از محل فروش دارائیهای سرمایه ای برای تملک دارائیهای سرمایه ای و اجرای طرحها و پروژه های زیر بنائی مصرف شده است؟

۳٫آیا درآمد های مالیاتی وعوارض سال جاری، برای پرداخت خدماتی که در همان سال فراهم شده ،کفایت داشته؟ و …

مفهوم حقوق بین دوره ای

اگراصل و بهره وامهای بلند مدت داخلی وخارجی که برای تامین مالی مخارج مربوط به تحصیل وتملک دارائیهای سرمایه ای واجرای طرحها وپروژه های عمرانی صورت گرفته است، به نحوی ازمحل عوارض ومالیات پرداختی سالهای بعد باز پرداخت شود که کل بدهی ها حداکثر تا پایان عمرمفید دارائی ها مستهلک گردد، مفهوم حقوق بین دوره ای تحقق  می یابد.

 

فهرست مطالب پاورپوینت حساب مستقل وجوه اعتبارات دارایی های سرمایه ای, در ادامه قابل مشاهده می باشد.

  • مقدمه
  • ضرورت و اهمیت حساب مستقل
  • مفهوم حقوق بین دوره ای
  • هدف وماموریت حساب مستقل
  • معیار اندازه گیری و مبنای حسابداری
  • طبقه بندی اعتبارات تملک داراییهای سرمایه ای
  • طرح تملک دارائیهای سرمایه ای
  • مبادله موافقت نامه
  • مراحل اجرای طرح یا پروژه
  • نگهداری حساب وجوه سپرده

 

 

در صورت تمایل شما می توانید پاورپوینت حساب مستقل وجوه اعتبارات دارایی های سرمایه ای را به قیمت ۱۶۹۰۰ تومان از سایت فراپروژه دانلود نمایید. اگر در هر کدام از مراحل خرید یا دانلود با سوال یا ابهامی مواجه شدید می توانید از طریق آدرس contact-us@faraproje.ir و یا ارسال پیامک به شماره: ۰۹۳۸۲۳۳۳۰۷۰ با ما در تماس باشید. با اطمینان از وب سایت فراپروژه خرید کنید، زیرا پشتیبانی سایت همیشه همراه شماست.
فرستادن دیدگاه

تازه ترین مطالب

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت