آبان
۱۷
۱۳۹۸

دانلود تحقیق بررسی و کاربرد هوش ازدحامی در مسئله مدیریت بحران

مسئله مدیریت بحران در سالهای اخیر اهمیت شایانی یافته است . با توسعه محیطهای شهری ،هنگام وقوع یک بحران خطرات جانی و مالی زیادی افراد شهر را تهدید می کند .به این دلیل ایجاد سیستم مدیریت بحران مؤثر و سازمان یافته بسیار ضروری است. هر بحران شامل چندین حادثه با … پیشنهاد می کنیم ادامه این مطلب مفید و ارزشمند را در تحقیق بررسی و کاربرد هوش ازدحامی در مسئله مدیریت بحران دنبال نمایید. این فایل شامل ۷۰ صفحه و در قالب word ارائه شده است.

تحقیق بررسی و کاربرد هوش ازدحامی در مسئله مدیریت بحران

 

 

مشخصات فایل بررسی و کاربرد هوش ازدحامی در مسئله مدیریت بحران

عنوان: بررسی و کاربرد هوش ازدحامی در مسئله مدیریت بحران
فرمت فایل : word (قابل ویرایش)
تعداد صفحات : ۷۰
حجم فایل : ۲۷۵ کیلوبایت

بخشی از  تحقیق بررسی و کاربرد هوش ازدحامی در مسئله مدیریت بحران را در ادامه مشاهده خواهید نمود.

فصل دوممدیریت بحران

۲-۱-مقدمه

در طی چند دهه اخیر مدیریت بحران به یک مسئله چندوجهی و پیچیده تبدیل شده است. ماهیت یک بحران یا حادثه از حوادث طبیعی مثل طوفانها و زمین لرزه ها تا حوادث ساخت بشر مانند سقوط هواپیماها، حوادث تروریستی، اعمال عمدی، تخریب انبوه، حوادث صنعتی و غیره متغیر است.

با توسعه و گسترش جوامع شهری ، هنگام وقوع یک بحران خطرات جانی و مالی زیادی افراد شهر را تهدید می کند .به این دلیل ایجاد سیستم مدیریت بحران مؤثر و سازمان یافته بسیار ضروری است.

 پروسه مدیریت بحران شامل مراحل تحلیل خطر، دریافت ، واکنش ، نظارت و تخفیف آثار یک بحران می باشد.

در صورت وقوع حوادث متعدد در یک محیط شهری با مسئله مدیریت و تخصیص منابع مواجه خواهیم شد . در این فصل روشهایی برای بهینه سازی تخصیص منابع به وقایع بحرانی مختلف با توجه به محدودیتهایی همچون دسترس پذیری منابع ، وضعیت بحرانی وقایع، تعداد منابع خواسته شده و غیره ارائه شده است. روش پیشنهادی به سمت مدیریت رخداد وقایع بحرانی به طور همزمان در یک محیط از پیش تعریف شده خاص با مراکز تخصیص منبع تعیین شده در همان محل پیش می رود. هدف از مدیریت بحران افزایش بهره وری واحدهای اورژانسی و نیز کاهش زمانهای واکنش است.

۲-۲-مدیریت بحران

هر جامعه به یک آرایش از واحدهای واکنش اضطراری برای رسیدگی به وقایع بحرانی گوناگون نیاز دارد. مدیریت بحران یعنی ارسال به موقع منابع مورد نیاز به مناطق بحران زده[۱].پیچیدگی این کار از ناهماهنگی واحدهای واکنش اضطراری مانند ماشینهای آتش نشانی ، آمبولانسها و ماشینهای پلیس ناشی می شود.

 

 

فهرست مطالب تحقیق بررسی و کاربرد هوش ازدحامی در مسئله مدیریت بحران, در ادامه قابل مشاهده می باشد.

  • فصل اول – مقدمه
  • فصل دوم-مدیریت بحران
  • فصل۳ -هوش ازدحامی
  • فصل چهارم : استفاده از هوش ازدحامی در مدیریت بحران
  • فصل پنجم-نتیجه گیری و پیشنهادات

 

 

در صورت تمایل شما می توانید تحقیق بررسی و کاربرد هوش ازدحامی در مسئله مدیریت بحران را به قیمت ۷۹۰۰ تومان از سایت فراپروژه دانلود نمایید. اگر در هر کدام از مراحل خرید یا دانلود با سوال یا ابهامی مواجه شدید می توانید از طریق آدرس contact-us@faraproje.ir و یا ارسال پیامک به شماره: ۰۹۳۸۲۳۳۳۰۷۰ با ما در تماس باشید. با اطمینان از وب سایت فراپروژه خرید کنید، زیرا پشتیبانی سایت همیشه همراه شماست.


      مطالب مرتبطفرستادن دیدگاه

تازه ترین مطالب

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت