آبان
۱۶
۱۳۹۸

دانلود تحقیق بانکداری اینترنتی

بدون ترديد، اينترنت باعث وقوع انقلابي فراگير در كل سيستم ارتباطي دنيا شده است. بانكداري نيز، به واسطه بهره‌گيري روزافزون از ارتباطات، از اين قاعده مستثني نبوده و به قافله ارتباطات جهاني پيوسته است. اگر نگاهي گذرا به ارقام نجومي نرخ رشد و ظرفيت‌هاي بالقوه بانكها براي… پیشنهاد می کنیم ادامه این مطلب مفید و ارزشمند را در تحقیق بانکداری اینترنتی دنبال نمایید. این فایل شامل ۱۲۴ صفحه و در قالب word ارائه شده است.

تحقیق بانکداری اینترنتی

 

 

مشخصات فایل بانکداری اینترنتی

عنوان: بانکداری اینترنتی
فرمت فایل : word (قابل ویرایش)
تعداد صفحات : ۱۲۴
حجم فایل : ۷۹ کیلوبایت

بخشی از  تحقیق بانکداری اینترنتی را در ادامه مشاهده خواهید نمود.

مقدمه:

«وينتون كرف» كه از او به عنوان «پدر اينترنت» نام برده مي‌شود، يك تصوير ذهني را به جهانيان عرضه كرد كه در آن، ميلياردها نفر حضور دارند. اينترنت، كه در سال ۱۹۶۹ پا به عرصه ظهور گذاشت، به گفته خود «كرف»، «آتش فراگيري» است كه تمام جهان را فرا خواهد گرفت. «كرف» پيش‌بيني كرد كه تا سال ۲۰۱۰، بيش از ۳ ميليارد نفر، كاربر اينترنت خواهند بود و تعداد وسايل on-line در سراسر جهان نيز تا سال ۲۰۲۰ به ۶ تا ۳۰ ميليارد عدد خواهد رسيد. براساس پيش‌بيني او تا سال ۲۰۳۰، ما قادر خواهيم بود با رايانه‌هاي خود صحبت كنمي و آنها نيز به ما پاسخ دهند. تعداد مصرف‌كنندگان از اينترنت فقط ظرف ۴ سال به ۵۰ ميليون نفر رسيد، در حالي كه اين امر براي راديو، نزديك به ۲۸ سال طول كشيده بود.

بانكداري، صنعتي است كه بر مبناي اطلاعات موثق شكل مي‌گيرد و مبادلات بانكي را مي‌توان بدون هيچ‌گونه مبادله فيزيكي پول انجام داد. چنين ويژگي‌هايي باعث شده كه بانكها بتوانند به يك كاربر كامل و تمام عيار اينترنت در عصر ارتباطات تبديل شوند.

با اين همه، مراحل اوليه بانكداري اينترنتي، با مشكلات موثق شكل مي‌گيرد و مبادلات بانكي را مي‌توان بدون هيچ‌گونه مبادله فيزيكي پول انجام داد. چنين ويژگي‌هايي باعث شده كه بانكها بتوانند به يك كاربر كامل و تمام عيار اينترنت در عصر ارتباطات تبديل شوند.

با اين همه، مراحل اوليه بانكداري اينترنتي، با مشكلات و شكست‌هاي پياپي همراه شد. در نتيجه، مشتريان، علاقه چنداني به بانكداري اينترنتي نشان ندادند. شايد به همين دليل بود كه مجله معتبر «پورو ماني» (Euro Money) در سال ۱۹۹۹، مقاله‌اي در مورد بانكاداري اينترنتي با عنواني عجيب: «كليك، كليك- شما مرديد» درج كرد، اما هدف نويسندگان مقاله ياد شده اين بود مشخص كنند كه آيا بانكداري اينترنتي، چيز خوبي است يا بد.

 

فهرست مطالب تحقیق بانکداری اینترنتی, در ادامه قابل مشاهده می باشد.

  • بانكداري اينترنتي: مطلوب يا نامطلوب
  • علل صدور چك بلامحل و راههاي كنترل آن
  • “فن‌آوري‌هاي نوين” و باز توليد “تجارت، پول و بانك”
  • مديريت بهره‌وري در بانكداري
  • ساختارهاي كنترل و مديريت
  • تحولات بانكداري توسعه‌اي در جهان
  • اروپاي شمالي و توسعه بانكداري اينترنتي
  • چشم‌اندازهاو چالش‌هاي پيش‌روي آسيا در قرن ۲۱ (سخنراني Chino رئيس بانك توسعه آسيا)

 

 

در صورت تمایل شما می توانید تحقیق بانکداری اینترنتی را به قیمت ۹۹۰۰ تومان از سایت فراپروژه دانلود نمایید. اگر در هر کدام از مراحل خرید یا دانلود با سوال یا ابهامی مواجه شدید می توانید از طریق آدرس contact-us@faraproje.ir و یا ارسال پیامک به شماره: ۰۹۳۸۲۳۳۳۰۷۰ با ما در تماس باشید. با اطمینان از وب سایت فراپروژه خرید کنید، زیرا پشتیبانی سایت همیشه همراه شماست.


      مطالب مرتبطفرستادن دیدگاه

تازه ترین مطالب

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت