تیر
۹
۱۳۹۸

دانلود پاورپوینت سقوط آزاد یا بانجی جامپینگ

این ورزش توسط افرادی در دهه۱۹۵۰ میلادی در ابتدا انجام می شده است. در همان سال ها پس از اینکه تلویزیون بی بی سی در یک برنامه مستند ساخته دیوید فردریک این ورزش و ورزشکارانش را معرفی کرد، بانجی مشتاقان زیادی در دنیا پیدا کرد. این برنامه در جمهوری وانواتو ساخته شده بود و افرادی حادثه جو با بستن طناب به قوزک پایشان به پایین می پریدند… ادامه این مطلب را در پاورپوینت سقوط آزاد یا بانجی جامپینگ دنبال نمایید. این فایل شامل ۱۲ اسلاید و در قالب powerpoint ارائه شده است.

پاورپوینت سقوط آزاد یا بانجی جامپینگ

 

 

مشخصات فایل سقوط آزاد یا بانجی جامپینگ

عنوان: سقوط آزاد یا بانجی جامپینگ
فرمت فایل : powerpoint (قابل ویرایش)+فیلم
تعداد صفحات : ۱۲
حجم فایل :  ۱۴,۰۱ مگابایت

بخشی از پاورپوینت سقوط آزاد یا بانجی جامپینگ را در ادامه مشاهده خواهید نمود.

پرش بانجی: ورزشی است که در ان ورزشکار خود را توسط محافظ و طنابی فنردار از ارتفاعی بلند به پایین پرتاب می کند.

تاریخچه

این ورزش توسط افرادی در دهه۱۹۵۰ میلادی در ابتدا انجام می شده است. در همان سال ها پس از اینکه تلویزیون بی بی سی در یک برنامه مستند ساخته دیوید فردریک این ورزش و ورزشکارانش را معرفی کرد، بانجی مشتاقان زیادی در دنیا پیدا کرد. این برنامه در جمهوری وانواتو ساخته شده بود و افرادی حادثه جو با بستن طناب به قوزک پایشان به پایین می پریدند…

 

 

فهرست مطالب پاورپوینت سقوط آزاد یا بانجی جامپینگ, در ادامه قابل مشاهده می باشد.

  • سقوط آزاد یا بانجی جامپینگ
  • پرش بانجی در ایران
  • تاثیرات بانجی جامپینگ در روحیه
  • تاثیرات بانجی از نظر علمی

 

 

 

در صورت تمایل شما می توانید پاورپوینت سقوط آزاد یا بانجی جامپینگ را به قیمت ۶۹۰۰ تومان از سایت فراپروژه دانلود نمایید. اگر در هر کدام از مراحل خرید یا دانلود با سوال یا ابهامی مواجه شدید می توانید از طریق آدرس contact-us@faraproje.ir و یا ارسال پیامک به شماره: ۰۹۳۸۲۳۳۳۰۷۰ با ما در تماس باشید. با اطمینان از وب سایت فراپروژه خرید کنید، زیرا پشتیبانی سایت همیشه همراه شماست.
فرستادن دیدگاه

تازه ترین مطالب

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت