0
0

دانلود مقاله مدار فرمان کولر

479 بازدید

زبانهای سطح بالا یا همانHLL(HIGH LEVEL LANGUAGES) به سرعت در حال تبدیل شدن به زبان استاندارد برای میکروکنترلرها(MCU) حتی برای میکروهای  8بیتی کوچک هستند. زبان برنامه نویسی BASICوCبیشترین استفاده را در برنامه نویسی میکروها دارند ولی در اکثر کاربردها کدهای بیشتری را … پیشنهاد می کنیم ادامه این مطلب مفید و ارزشمند را در مقاله مدار فرمان کولر دنبال نمایید. این فایل شامل 64 صفحه و در قالب word ارائه شده است.

مقاله مدار فرمان کولر

مشخصات فایل مدار فرمان کولر

عنوان: مدار فرمان کولر
فرمت فایل : word (قابل ویرایش)
تعداد صفحات : 64
حجم فایل : 3,28 مگابایت

بخشی از  مقاله مدار فرمان کولر را در ادامه مشاهده خواهید نمود.

 

 

مقدمه

انسان در زندگی در جستجوی آسایش و راحتی است. در راه به دست آوردن این آسایش تلاشهای بسیار انجام می دهد و حتی برای رسیدن به آن گاهی متحمل سختی های بسیار نیز می شود، و حاصل شدن این آسایش پس از آن سختی بسیار شیرین تر خواهد بود.

پیشرفت های علمی انسان نیز در اثر همین سعی تلاش به دست می آید و او را به آسایش نزدیکتر می کند.

 گاهی بشر برای کسب موفقیت در اختراع یک وسیله یا کشف یک راز از رموز هستی ماهها و سالها عمر صرف می کند و پس از رسیدن به هدف بسیاری از همنوعان او از نتیجه یک عمر زحمت او بهره می برند و چه لذتی از این بالاتر؟

بنابراین نیاز های بشر همیشه باعث می شود او تحقیقات خود را در جهت رفع نیاز گسترده نماید. در نتیجه اختراعات و اکتشافات بسیاری در این راه انجام گرفته است.

اهداف پروژه

عنوان پروژه ای که فعالیت خود را در مورد آن آغاز نمودیم و به سرانجام رساندیم، مدار فرمان کولر می باشد.

مداری که به وسیله تایمر کار می کند. و بر طرف کننده بسیاری از مشکلات انسان امروزی خواهد بود. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در  شبهای گرم تابستان در ابتدای شب برای فرار از شدت گرما کولر منزل خود را روشن گذاشته و در فضای مطبوعی که حاصل گشته است در خوابی شیرین فرو رفته اید ولی در نیمه های شب احساس سرما شما را وادار به بیدار شدن  نموده ، تا یا بوسیله کنترل از راه دور یا بدتر از آن با بلند شدن و رفتن به سمت کلید کولر، آن را خاموش کنید و حالا وقتی که کاملاً خواب از سرتان پریده باید تلاش نمایید تا بخوابید. این در حالی است که آرزو می کنید، کاش دستگاهی وجود داشت که کولر شما را درنیمه های شب و همان زمانی که شما می خواهید خاموش می کرد و شما را از خواب شیرینتان جدا نمی نمود.

ما تمام تلاش خود را در جهت برآورده ساختن این آرزوی شما انجام داده ایم و هدفمان هدیه دادن این آسایش و آرامش خاطر به شما هم نوع عزیز بوده، با امید آنکه مورد استفاده واقع شود.

فصل دوم

نقشه مدار

 عملکرد مدار

 در ابتدا، برنامه ساعتی طراحی شده که از ساعت 1 تا 12 را نشان می دهدوتوسط دو کلیدی که به پایه های  PC0و PC1متصل گشته ساعت قابل تنظیم می باشد، کاربر      می تواند به وسیله صفحه کلید ی که به پایه های  PORTDاتصال یافته دو عدد متناظر با ساعت مورد نظر خود را وراد نماید ، اولین عدد مربوط به رله اول است و دومین عدد مربوط به رله دوم، که این اعداد در صورتی که از عدد 12کوچکتر باشند  بر روی  LCDنمایان    می گردند. اعداد ذکر شده طبق برنامه با ساعت اصلی مقایسه می شوند و به محض مساوی شدن با ساعت، رله مربوط به آن عدد به کار می افتد و ولتاژی روی آن ایجاد میگردد، و رله دیگر از کار خواهد افتاد. رله های ذکر شده نقش سیستم تند و کند کولر را بر عهده دارند و به عنوان خروجی در برنامه تعریف گشته و به پایه های  PA0و PA1متصل شده اند.

 

فهرست مطالب مقاله مدار فرمان کولر, در ادامه قابل مشاهده می باشد.

 

  • چکیده
  • مقدمه
  • اهداف پروژه
  • نقشه مدار
  • عملکرد مدار
  • توضیحاتی در ارتباط با عملکرد قطعات مدار
  • برنامه
  • خصوصیات ATMega32
  • ضمائم

 

در صورت تمایل شما می توانید مقاله مدار فرمان کولر را به قیمت 15900 تومان از سایت فراپروژه دانلود نمایید. اگر در هر کدام از مراحل خرید یا دانلود با سوال یا ابهامی مواجه شدید می توانید از طریق آدرس contact-us@faraproje.ir و یا ارسال پیامک به شماره: 09382333070 با ما در تماس باشید. با اطمینان از وب سایت فراپروژه خرید کنید، زیرا پشتیبانی سایت همیشه همراه شماست.

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://faraproje.ir/?p=9650
اشتراک گذاری:
فراپروژه
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد دانلود مقاله مدار فرمان کولر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.