0
0

دانلود مقاله یک مقایسه تحقیقاتی از تکنیک های یادگیری ماشین نظارت شده برای فیلتر ایمیل اسپم

502 بازدید

هدف این مقاله, درنظر گرفتن محتوی ایمیل ها, یادگیری یک پایگاه محدود در دسترس و طراحی یک مدل دسته بندی است که قادر باشد اسپم بودن ایمیل را پیش بینی نماید… اگر به دنبال مقاله ی انگلیسی به همراه ترجمه برای درس یادگیری ماشین می گردید, فراپروژه پیشنهاد می کند حتما مقاله یک مقایسه تحقیقاتی از تکنیک های یادگیری ماشین نظارت شده برای فیلتر ایمیل اسپم را دانلود نمایید. این فایل شامل 20 صفحه و در قالب word می باشد.

مقاله یک مقایسه تحقیقاتی از تکنیک های یادگیری ماشین نظارت شده برای فیلتر ایمیل اسپم

مشخصات  فایل یک مقایسه تحقیقاتی از تکنیک های یادگیری ماشین نظارت شده برای فیلتر ایمیل اسپم

عنوان لاتین مقاله:    A Comparative Study of Supervised Machine Learning Techniques for Spam E-Mail Filtering
عنوان فارسی مقاله: یک مقایسه تحقیقاتی از تکنیک های یادگیری ماشین نظارت شده برای فیلتر ایمیل اسپم
فرمت فایل : word+pdf (قابل ویرایش)
تعداد صفحات : 20
حجم فایل :  335 کیلوبایت

بخشی از مقاله یک مقایسه تحقیقاتی از تکنیک های یادگیری ماشین نظارت شده برای فیلتر ایمیل اسپم را در ادامه مشاهده خواهید نمود.

Abstract— Unsolicited e-mail (Spam) has become a major  issue for each e-mail user. In recent days it is very difficult to filter spam emails as these emails are written or generated in a very special way so that anti-spam filters cannot detect such emails. This Paper compares and discusses performance measures of certain categories of supervised machine learning techniques such as Bayes algorithms, lazy algorithms, tree algorithms, neural network, and support vector machines for classifying a spam e-mail corpus maintained by UCI Machine Learning Repository. The objective of this study is to consider the content of the emails, learn a finite dataset available and to develop a classification model that will able to predict whether an e-mail is spam or not.

چکیده

یک مشکل بزرگ برای هرکاربر ایمیل، ایمیل ناخواسته (اسپم) است. اخیرا، ایمیل های اسپم به گونه ای خاص نوشته و تولید می شود که توسط فیلتر های ضداسپم تشخصی داده نشود، درنتیجه فیلتر ایمیل های اسپم بسیار دشوار شده است. این مقاله، معیارهای کارآیی دسته های خاصی از تکینیک های یادگیری ماشین با نظارت را از جمله، الگوریتم های بیز، الگوریتم های تنبل, الگوریتم های درختی، شبکه های عصبی و ماشین بردار پشتیبانی…

مقدمه

یکی از مشکلات بزرگ برای هر دسته از کاربران ایمیل و اینترنت، دریافت ایمیل اسپم است. شرکت ها و اشخاص از طریق ایمیل، تبلیغاتی از محصولات، اخبار زیان بار نامطلوب و محتوی و پیشنهادات جعلی وغیره ارسال می کنند. این ایمیل های اسپم، کاربران ایمیل را اذیت کرده و وقت باارزش آنها را تلف می کند. برای کاربران غیرجدی و بدون تکنولوژی، از آنجا که این ایمیل ها، آنها را گمراه می کنند، مشکلات بزرگی ایجاد می نمایند. ایمیل های اسپم منجر به مصرف غیرضروی پهنای باند و مسدود کردن سرورهای ایمیل می شود…

  • توجه: شما می توانید مقاله انگلیسی مربوط به مقاله یک مقایسه تحقیقاتی از تکنیک های یادگیری ماشین نظارت شده برای فیلتر ایمیل اسپم را به صورت رایگان از اینجا دانلود نمایید.

 

در صورت تمایل شما می توانید مقاله یک مقایسه تحقیقاتی از تکنیک های یادگیری ماشین نظارت شده برای فیلتر ایمیل اسپم را به قیمت 16900 تومان از سایت فراپروژه دانلود نمایید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://faraproje.ir/?p=696
اشتراک گذاری:
فراپروژه
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد دانلود مقاله یک مقایسه تحقیقاتی از تکنیک های یادگیری ماشین نظارت شده برای فیلتر ایمیل اسپم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.