0
0

دانلود پاورپوینت نظریه های مدیریت آموزشی تنی بوش

718 بازدید

این تحقیق توسط آقای تنی بوش(2003) مطرح شده است مدیریت آموزشی که به عنوان یک زمینه مطالعه و عمل از اصول مدیریت مشتق شده بود, برای اولین بار در مورد صنعت و تجارت به طور عمده در ایالات متحده استفاده شد… ادامه این مطلب ارزشمند و مفید را می توانید در پاورپوینت نظریه های مدیریت آموزشی تنی بوش که توسط سایت فراپروژه تهیه و تنظیم گردیده است, دنبال نمایید. این فایل شامل 36 اسلاید و در قالب powerpoint ارائه شده است.

پاورپوینت نظریه های مدیریت آموزشی

مشخصات  فایل پاورپوینت نظریه های مدیریت آموزشی تنی بوش

عنوان : نظریه های مدیریت آموزشی تنی بوش
قالب فایل : powerpoint (قابل ویرایش)
تعداد صفحات : 36
حجم فایل : 209 کیلوبایت

بخشی از پاورپوینت نظریه های مدیریت آموزشی تنی بوش را در ادامه مشاهده خواهید نمود.

رهبری:

فرایند تاثیر در فعالیتهای فرد یا گروه به منظور کوشش برای رسیدن به هدفی مشخص در موقیعتی معین(هرسی وبلانچارد)

مدیریت:

مدیر به معنای کسی که اداره کننده و هماهنگ کننده گروهی برای رسیدن به هدفی مشترک و گاهی اوقات در فرهنگ ما به معنای مرشد, راهنما, نیز به کار می رود()

برنامه ریزی, سازماندهی, تامین نیروی انسانی, هدایت و کنترل تعریف شده است(وی ریچ و کونتز, 1386, ص4)

تفاوت رهبری و مدیریت:

جایگاه رهبری در مدیریت به قدری حائز اهمیت است که گاهی اوقات رهبری و مدیریت را در همه سازمان ها به یک معنا به کار می برند, اما رهبری فقط یکی از ارکان مدیریتی است و نمی توان رهبری و مدیریت را به یک معنا به کاربرد.تفکیک رهبری از مدیریت باعث می شود رهبر را از زاویه ای مورد مطالعه قرار داد که الزامی به داشتن ویژگیهای یک مدیر نداشته باشد. و این درحالی است که یکی از ویژگیهای مدیر موفق داشتن رهبری کارآمد(اثربخش) است. و…

در صورت تمایل شما می توانید پاورپوینت نظریه های مدیریت آموزشی تنی بوش را به قیمت 25900 تومان از سایت فراپروژه دانلود نمایید. اگر در هر کدام از مراحل خرید یا دانلود با سوال یا ابهامی مواجه شدید می توانید از طریق آدرس contact-us@faraproje.ir و یا ارسال پیامک به شماره: 09382333070 با ما در تماس باشید. با اطمینان از وب سایت فراپروژه خرید کنید، زیرا پشتیبانی سایت همیشه همراه شماست.

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://faraproje.ir/?p=418
اشتراک گذاری:
فراپروژه
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد دانلود پاورپوینت نظریه های مدیریت آموزشی تنی بوش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.