0
0

دانلود تحقیق ترابری چند نوعی و نارسائی قانون داخلی

602 بازدید

ترابري در يك منطقه جغرافيائي ، همچون شريانهاي حياتي آن منطقه مي باشد. هر نوع اهمال و قصور يا عنايت و حمايت از آن متضمن اثراتي سريع و صريح در سطوح فرهنگي ، اقتصادي واجتماعي آن منطقه مي باشد، عرضه خدمات جابجائي كالا، تبادل نيروي كار و توليد را تسهيل و… پیشنهاد می کنیم ادامه این مطلب مفید و ارزشمند را در تحقیق ترابری چند نوعی و نارسائی قانون داخلی دنبال نمایید. این فایل شامل 40 صفحه و در قالب word ارائه شده است.

تحقیق ترابری چند نوعی و نارسائی قانون داخلی

 

 

مشخصات فایل ترابری چند نوعی و نارسائی قانون داخلی

عنوان: ترابری چند نوعی و نارسائی قانون داخلی
فرمت فایل : word (قابل ویرایش)
تعداد صفحات : 40
حجم فایل : 28 کیلوبایت

بخشی از  تحقیق ترابری چند نوعی و نارسائی قانون داخلی را در ادامه مشاهده خواهید نمود.

مقدمه

1- ترابري در يك منطقه جغرافيائي ، همچون شريانهاي حياتي آن منطقه مي باشد. هر نوع اهمال و قصور يا عنايت و حمايت از آن متضمن اثراتي سريع و صريح در سطوح فرهنگي ، اقتصادي واجتماعي آن منطقه مي باشد، عرضه خدمات جابجائي كالا، تبادل نيروي كار و توليد را تسهيل و تسريع كرده ، سرمايه گذاريهاي عمراني و صنعتي را افزايش داده و آهنگ رشد را پرشتاب مي نمايد.

2- كشورهاي عقب نگه داشته شده طي چند ده گذشته بويژه دهه 1980 كه سالهاي سختي از نظر اقتصادي براي آنها به شمار مي رود، در جهت رهائي از فقر اقتصادي – اجتماعي كه بدان مبتلا مي باشند، از يك طرف هم خود را در اين بخش اقتصادي به منظور كاهش قيمت تمام شده كالا بكار گرفته اند و از طرف ديگر قوانين غير عادلانه حاكم بر اين نوع روابط را كه عمدتا\” توسط جوامع صنعتي و در غياب اين كشورها تهيه ، اجرا و همچنان بر آنهاتحمل مي گردد،افشاء نموده اند.

كشورهاي مزبور طي نفارنسهاي توسعه و تجارت سازمان ملل متحد (اونكتاد) بويژه در حين تدوين مقررات حاكم بر ترابري چندنوعي (كنوانسيون 24مه 1980ژنو)، تعديل مسئوليتها وخطرات حمل كالابين حمل و نقل كننده و صاحبان كالا را گامي در تحقق بخشيدن به خواسته حمل ونقل كننده و صاحبان كالا را گامي در تحقق بخشيدن به خواسته هميشگي خود، كه همانا استقرار يك (ناظم نوين بين المللي اقصتادي ، مي باشد، دانسته و تاكيد فراوان بر آن داشته ودارند.

در نوشتار حاضر با بررسي اجمالي از ترابري چند نوعي كه در حال حاضر رايج ترين نوع ترابري بين المللي و همين طور از نظر حقوقي مشكل زاترين نوع حمل ونقل به شمار مي رود. نگارنده سعي در شناساندن آن وخسارت ارزي ناشي از سهل انگاريها در اين زمينه را دارد.

 

فهرست مطالب تحقیق ترابری چند نوعی و نارسائی قانون داخلی, در ادامه قابل مشاهده می باشد.

  • مقدمه
  • شرح واقعه
  • گفتار نخست : عامل ترابري چند نوعي
  • الف – كميسيونر ترابري در حقوق فرانسه
  • ب – متصدي حمل ونقل در حقوق ايران
  • گفتار دوم : بارنامه ترابري چند نوعي
  • الف : ماهيت تجاري بارنامه ترابري چند نوعي
  • ب : ماهيت حقوقي بارنامه ترابري چند نوعي

 

 

در صورت تمایل شما می توانید تحقیق ترابری چند نوعی و نارسائی قانون داخلی را به قیمت 3900 تومان از سایت فراپروژه دانلود نمایید. اگر در هر کدام از مراحل خرید یا دانلود با سوال یا ابهامی مواجه شدید می توانید از طریق آدرس contact-us@faraproje.ir و یا ارسال پیامک به شماره: 09382333070 با ما در تماس باشید. با اطمینان از وب سایت فراپروژه خرید کنید، زیرا پشتیبانی سایت همیشه همراه شماست.

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://faraproje.ir/?p=3802
اشتراک گذاری:
فراپروژه
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد دانلود تحقیق ترابری چند نوعی و نارسائی قانون داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.