0
0

دانلود تحقیق بهره وری

206 بازدید

نيازهاي بشر چيزي نيست كه بتوان به راحتي از آن صرفنظر كرد . امروز با توجه به منابع كمياب و نيازهاي نامحدودي كه وجود دارد ، استفادة درست و مناسب از منابع كمياب و بر طرف كردن نيازهاي نامحدود امري واجب و ضروري به شمار مي رود وهمچنين با توجه به جهاني شدن اقتصاد و… پیشنهاد می کنیم ادامه این مطلب مفید و ارزشمند را در تحقیق بهره وری دنبال نمایید. این فایل شامل 135 صفحه و در قالب word ارائه شده است.

تحقیق بهره وری

 

 

مشخصات فایل بهره وری

عنوان: بهره وری
فرمت فایل : word (قابل ویرایش)
تعداد صفحات : 135
حجم فایل : 323 کیلوبایت

بخشی از  تحقیق بهره وری را در ادامه مشاهده خواهید نمود.

1-1- بهره وري

امروزه وجود رقابتهاي جهاني و سير پر شتاب تكنولوژي براي تسخير بازار يك سو و محدوديت منابع طبيعي از سوي ديگر ، ضرورت توجه به بهره وري را براي همگان روشن ساخته است . اينك سياستگذاران و مديران « بهبود بهره‌وري » را گاه به عنوان ابزار و گاه به عنوان هدف مورد توجه قرار مي‌دهند.

جميع اختراعات و ابداعات بشر ابتدائي ترين ابزار كار در اعصار بدوي گرفته تا پيچيده ترين تجهيزات مكانيكي و الكتريكي زمان حاضر، متأثر از همين تمايل و اشتياق به بهره وري افزونتر بوده است.[1]

يكي از مهمترين اهداف بهر وري ، افزايش مطلوبيت زندگي ، رفاه بيشتر ،آرامش و آسايش انسانهاست كه امروزه يكي از اهداف كشورها مي باشد . همانطور كه گفته شد ، امروزه در اقتصاد كليه كشورها ، چه توسعه يافته و چه توسعه نيافته ، توجه به افزايش بهره وري امري ضروري تلقي مي شود ، زيرا كشورها مي توانند با استفادة بهينه از منابع كمياب ، كالاهايي با كيفيت بالا و قدرت رقابتي بيشتر توليد كنند و اين خود باعث رفاه و آسايش افراد جامعه مي‌شود ، زيرا  كشورها مي توانند با استفادة بهنيه از منابع كمياب ، كالاهايي با كيفيت بالا و قدرت رقابتي بيشتر توليد كنند و اين خود باعث رفاه و آسايش افراد جامعه مي شود. به همين دليل برخي  از كشورها ، سرمايه گذاري هاي عظيم و گسترده اي را براي ارتقاء و گسترش آن در تمام سطوح جامعه انجام داده و از اين طريق به درجات بالايي از رشد و توسعه دست يافته‌اند.

1-1-1- تعريف بهره وري

كلمة « بهره وري » معادل فارسي انتخاب شده براي لغت «productivity » مي‌باشد. تعاريف متعددي براي بهره وري صورت گرفته است كه  به مرور زمان دستخوش تغييرات شده است .

اولين بار اين واژه در آثار قدما ، بخصوص در اثري از آگريكولا (Agricola ) به نام (De-Re-Metadlical ) عنوان شده است . اما در قرن هيجدهم فيزيوكراتهايي همچون كوئيزني (Quesnay ) در سال 1766 و لنيزه (Li-Littre )  در سال 1883 به اين واژه مفهوم قدرت توليد كردن اطلاق كردند.

 

 

فهرست مطالب تحقیق بهره وری, در ادامه قابل مشاهده می باشد.

  • فصل اول:ادبيات موضوعي
  • فصل دوم:مباني تئوريك
  • فصل سوم:پيشينة تحقيق
  •  فصل چهارم:روش نمونه‌گيري و برآورد موجودي سرمايه
  •  فصل پنجم:برآورد مدلها و نتيجه‌گيري و پيشنهادها

 

در صورت تمایل شما می توانید تحقیق بهره وری را به قیمت 8900 تومان از سایت فراپروژه دانلود نمایید. اگر در هر کدام از مراحل خرید یا دانلود با سوال یا ابهامی مواجه شدید می توانید از طریق آدرس contact-us@faraproje.ir و یا ارسال پیامک به شماره: 09382333070 با ما در تماس باشید. با اطمینان از وب سایت فراپروژه خرید کنید، زیرا پشتیبانی سایت همیشه همراه شماست.

 

 

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://faraproje.ir/?p=3444
اشتراک گذاری:
فراپروژه
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد دانلود تحقیق بهره وری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.