0
0

دانلود تحقیق پروژه مالی شرکت مخابرات

803 بازدید

اولین مرکز تلفن استان خراسان در شهر مقدس مشهد با نصب 70 شماره تلفن مغناطیسی در سال 1298 مورد بهره برداری قرار گرفت و طی سالهای 1298 لغایت 1357 تعداد مرکز خودکار تلفن شهری 9 مرکز افزایش یافت. طی برنامه پنج سال اول با راه اندازی 29 مرکز ,مجموع مراکز تلفن استان به 95 مرکز رسید…پیشنهاد می کنیم ادامه این مطلب مفید و ارزشمند را در  تحقیق پروژه مالی شرکت مخابرات دنبال نمایید. این فایل شامل 40 صفحه و در قالب word ارائه شده است.

تحقیق پروژه مالی شرکت مخابرات

 

 

مشخصات فایل  پروژه مالی شرکت مخابرات

عنوان:  پروژه مالی شرکت مخابرات
فرمت فایل : word (قابل ویرایش)
تعداد صفحات : 40
حجم فایل : 157 کیلوبایت

بخشی از  تحقیق  پروژه مالی شرکت مخابرات را در ادامه مشاهده خواهید نمود.

طرح جامع مشترکین

مخابرات به عنوان یکی از شاخص ترین ارکان نظام مدیریت استراتژیک کشور در راستای تحقق و پیاده سازی برنامه های جامع، یکی از پیشگامان پیاده سازی، سرویس دهی و خدمت رسانی به مشتریان محسوب می شود و در این راستا شرکت مخابرات خراسان با بکارگیری فناوری نوین و زیر ساخت قوی و وسیع شبکه ای می تواند بعنوان متولی ساختار ارتباطی کشور گامهای اساسی در جهت نیل به MISSION و VISION شرکت و اهداف بلند مدت خدمت رسانی بردارد به گونه ای که با شناخت نقاط قوت، ضعف، فرصتها و تهدیدات، رضایت مشتریان را با عنایت به طرح تکریم ارباب رجوع (مشتری مداری) در پی داشته باشد و این امر ارتقاء کیفی و کمی تکنولوژی و دانش به روز در سیستمهای سخت افزاری و نرم افزاری را سبب خواهد شد.

یکی از وظایف مهم شرکت مخابرات سرویس دهی به مشترکین در مراکز تلفن شهری به صورت سریع و دقیق است به نحوی که مشتریان می توانند از لحظه ورود (متقاضی) تا پیوستن به خانواده مخابرات (مشترک) کلیه مراحل و عملیات لازم را جهت ثبت نام تا دایری از طریق سیستمها و با مراجعه به یک مرکز یا دفتر در تمام سطح شهر به طور مکانیزه طی نمایند. با توجه به وجود سیستمهای مکانیزه متعدد در زمینه های مشترکین، متقاضیان و واگذاری خطوط که بعضا با FOXPRO نوشته شده بودند و پشتیبانی مناسبی نیز نداشتند اداره خدمات رایانه ای در زمستان 1378 بر آن شد تا پروژه ای را در قالب طرحهای جامع، به نام طرح جامع مشترکین در شرکت مخابرات خراسان شروع نماید و تیمی متشکل از کارشناسان این اداره کار را بر روی آن شروع کردند…

 

فهرست مطالب تحقیق  پروژه مالی شرکت مخابرات, در ادامه قابل مشاهده می باشد.

 • بخش اول : تاریخچه شرکت مخابرات و چارت سازمانی
 •  طرح جامع مشترکین
 • شرح وظایف
 • بخش دوم : توضیحی بر قسمت بررسی حسابها و فرم های مربوط
 • فرم های مربوط
 • بخش سوم : شرح عملیات اداره موجودی کالا
 • شرح عملیات
 • برگشت کالا به انبار
 • خرید
 • چرخه ورود و خروج کالا به انبار
 • حواله انبار

 

در صورت تمایل شما می توانید تحقیق  پروژه مالی شرکت مخابرات را به قیمت 6900 تومان از سایت فراپروژه دانلود نمایید. اگر در هر کدام از مراحل خرید یا دانلود با سوال یا ابهامی مواجه شدید می توانید از طریق آدرس contact-us@faraproje.ir و یا ارسال پیامک به شماره: 09382333070 با ما در تماس باشید. با اطمینان از وب سایت فراپروژه خرید کنید، زیرا پشتیبانی سایت همیشه همراه شماست.

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://faraproje.ir/?p=3124
اشتراک گذاری:
فراپروژه
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد دانلود تحقیق پروژه مالی شرکت مخابرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.