0
0

دانلود تحقیق بررسی سيستم حسابداری بانك كارآفرين

326 بازدید

هدف اين استاندارد تجويز مبنايي براي ارائه صورتهاي مالي با مقاصد عمومي يك واحد تجاري به منظور حصول اطمينان از قابليت مقايسه با صورتهاي مالي دوره هاي قبل از آن واحد و با صورتهاي مالي ساير واحدهاي تجاري مي باشد . براي دستيابي به اين هدف ‏، در اين استاندارد ملاحظات كلي در خصوص نحوه ارائه صورتهاي مالي ، رهنمودهايي درباره ساختار آنها و حداقل الزامات در خصوص محتواي صورتهاي مالي ارائه شده است… پیشنهاد می کنیم ادامه این مطلب مفید و ارزشمند را در  تحقیق بررسی سيستم حسابداری بانك كارآفرين دنبال نمایید. این فایل شامل 97 صفحه و در قالب word ارائه شده است.

تحقیق سیستم حسابداری بانک کارآفرین

 

مشخصات فایل بررسی سيستم حسابداری بانك كارآفرين

عنوان: بررسی سيستم حسابداری بانك كارآفرين
فرمت فایل : word (قابل ویرایش)
تعداد صفحات : 97
حجم فایل : 128 کیلوبایت

بخشی از  تحقیق بررسی سيستم حسابداری بانك كارآفرين را در ادامه مشاهده خواهید نمود.

دامنه كاربرد

 1. الزامات اين استاندارد بايد در ارائه كليه “ صورتهاي مالي با مقاصد عمومي ” كه بر اساس استانداردهاي حسابداري تهيه و ارائه مي شود ، بكار گرفته شود .
 2. صورتهاي مالي با مقاصد عمومي ( كه از اين پس صورتهاي مالي ناميده مي شود ) براي پاسخگويي به نيازهاي استفاده كنندگاني تهيه مي شود كه در موقعيت دريافت گزارشهاي متناسب با نيازهاي اطلاعاتي خاص خود نيستند . صورتهاي مالي به طور

جداگانه يا همراه با ساير گزارشها ، جهت استفاده عموم ارائه مي شود . مفاد اين استاندارد براي صورتهاي مالي تلفيقي گروه واحدهاي  تجاري نيز كاربرد دارد .

 1. در اين استاندارد واژه هايي بكار گرفته مي شود كه در واحدهاي تجاري ( انتفاعي ) اعم از خصوصي يا عمومي كاربرد دارد . واحد هاي غيرانتفاعي براي بكارگيري الزامات اين استاندارد ممكن است نيازمند انجام تعديلاتي در عناوين اقلام اصلي صورتهاي مالي خود يا ارائه اطلاعات بيشتر باشند .
 2. نحوه ارائه داراييهاي جاري و بدهيهاي جاري بخشي از موضوع اين استاندارد است ليكن به طور جداگانه در استاندارد حسابداري شماره 14 مطرح شده است .

هدف صورتهاي مالي

هدف صورتهاي مالي ‏، ارائه اطلاعاتي تلخيص و طبقه بندي شده درباره وضعيت مالي ، عملكرد مالي و انعطاف پذيري مالي واحد تجاري است كه براي طيفي گسترده از استفاده كنندگان صورتهاي مالي در اتخاذ تصميمات اقتصادي مفيد واقع شود . صورتهاي مالي همچنين تنايج ايفاي وظيفه مباشرت مديريت يا حسابدهي آنها را در قبال منابعي كه در اختيارشان قرار گرفته است ، نشان مي دهد …

 

فهرست مطالب تحقیق بررسی سيستم حسابداری بانك كارآفرين, در ادامه قابل مشاهده می باشد.

 • مقدمه
 • چكيده
 • تاريخچة تاسيس و حدود فعاليت بانك كارآفرين
 • عناوين حسابهاي دفتر كل
 • مبناي تهيه و اهم رويه هاي حسابداري بانك كارآفرين
 • تصويب صورت هاي مالي
 • گزارش بازرسي قانوني به مجمع عمومي سهامداران محترم
 • گزارش حسابرسان بهمجمع عادي سالانه صاحبان سهام محترم
 • خلاصه و نتيجه گيري
 • منابع و مآخذ

 

در صورت تمایل شما می توانید تحقیق بررسی سيستم حسابداری بانك كارآفرين را به قیمت 7900 تومان از سایت فراپروژه دانلود نمایید. اگر در هر کدام از مراحل خرید یا دانلود با سوال یا ابهامی مواجه شدید می توانید از طریق آدرس contact-us@faraproje.ir و یا ارسال پیامک به شماره: 09382333070 با ما در تماس باشید. با اطمینان از وب سایت فراپروژه خرید کنید، زیرا پشتیبانی سایت همیشه همراه شماست.

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://faraproje.ir/?p=3102
اشتراک گذاری:
فراپروژه
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد دانلود تحقیق بررسی سيستم حسابداری بانك كارآفرين

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.