0
0

دانلود پاورپوینت آموزش و پرورش کانادا

993 بازدید

نظام آموزشي و ساختارآن درايالات و قلمروهاي كانادا به كلي با يكديگرمتفاوت اند.اما به طوركلي ميتوان گفت نظامهاي آموزشي كشوركانادا ازيك دوره پيش دبستاني با مدت زماني1تا2سال؛مقطع آموزش ابتدايي با مدت زمان 5 تا 8سال و مقطع آموزش متوسطه، تا پايان پايه12تحصيلي؛متشكل شده است… ادامه این مطلب را در پاورپوینت آموزش و پرورش کانادا دنبال نمایید. این فایل شامل 7 اسلاید و در قالب powerpoint ارائه شده است.

پاورپوینت آموزش و پرورش کانادا

 

مشخصات فایل آموزش و پرورش کانادا

عنوان: آموزش و پرورش کانادا
فرمت فایل : powerpoint (قابل ویرایش)
تعداد صفحات : 7
حجم فایل :  578 کیلوبایت

بخشی از پاورپوینت آموزش و پرورش کانادا را در ادامه مشاهده خواهید نمود.

سياست هاي آموزشي

از آنجاييكه وظيفه رسيدگي و نظارت برحوزه آموزش دركشوركانادا به طور كامل درحوزه اختيارات ايالات وقلمروهاي كشور قرار دارد از اين روي هيچگونه نظام آموزشي فدرالي در اين كشور وجود ندارد.به ديگر سخن نوعي تعهد ملي نسبت به حوزه آموزش دراين كشور به چشم خورده وآموزش پايه براي كليه شهروندان كانادايي آزاد و رايگان مي باشد.البته دراين ميان هر ايالت با وجود تشايه در اغلب زمينه ها با ساير ايالات،علائق منطقه اي خاص خود را نيزدنبال مينمايد.درحوزه آموزش عالي، موسسات به دو دسته كالج هاي ايالتي ودانشگاه ها تقسيم ميگردند…

 

فهرست مطالب پاورپوینت آموزش و پرورش کانادا, در ادامه قابل مشاهده می باشد.

  • ساختار سازماني نظام آموزشي
  • سياست هاي آموزشي
  • آموزش عالي
  • اقسام موسسات آموزش عالي
  • ساختار اداري نظام آموزش عالي

در صورت تمایل شما می توانید پاورپوینت آموزش و پرورش کانادا را به قیمت 15900 تومان از سایت فراپروژه دانلود نمایید. اگر در هر کدام از مراحل خرید یا دانلود با سوال یا ابهامی مواجه شدید می توانید از طریق آدرس contact-us@faraproje.ir و یا ارسال پیامک به شماره: 09382333070 با ما در تماس باشید. با اطمینان از وب سایت فراپروژه خرید کنید، زیرا پشتیبانی سایت همیشه همراه شماست.

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://faraproje.ir/?p=1974
اشتراک گذاری:
فراپروژه
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

2 نظر در مورد دانلود پاورپوینت آموزش و پرورش کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    1. روی دکمه دریافت فایل کلیک کرده، اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید. به درگاه بانکی متصل میشه و بعد از پرداخت مبلغ ، لینک دانلود نمایش داده خواهد شد.

      7