0
0

دانلود کارآموزی شبکه بهداشت و درمان

680 بازدید

شبکه بهداشت و درمان برای تامین ،حفظ و ارتقای سلامت جامعه بوجود آمده است،که این هدف با تعیین نیازها در هر زمان و تدارک خدمات با آنها به دست می آید. اگر به دنبال مطلبی درباره کارآموزی شبکه بهداشت و درمان می باشید, پیشنهاد میکنیم حتما این فایل را که شامل 26 صفحه و در قالب word ارائه شده است دانلود نمایید.

کارآموزی شبکه بهداشت و درمان

مشخصات  فایل کارآموزی شبکه بهداشت و درمان

عنوان : کارآموزی شبکه بهداشت و درمان
قالب فایل : word (قابل ویرایش)
تعداد صفحات : 26
حجم فایل : 1.12 مگابایت

بخشی از کارآموزی شبکه بهداشت و درمان را در ادامه مشاهده خواهید نمود.

مقدمه

این شبکه با  دو بيمارستان و 21مركز بهداشتي درماني شهري و روستايي و86 خانه بهداشت و 2 پايگاه بهداشتي و درماني و 5 پايگاه اورژانس 115  با 800 نفر پرسنل , امر سلامت ، بهداشت و درمان بيش از  200000 نفر ازمردم عزيز شهرستان — را عهده دا ر مي باشد.

تاریخچه

مرکز بهداشت شهرستان — تا سال 1342 تحت عنوان بهداري و از سال 1347 بعنوان سازمان منطقه اي و از سال 1362 در قالب شبکه هاي بهداشت و درمان بعنوان مرکز بهداشت شهرستان انجام وظيفه مي نمايد.ساختمان تيپ مركز بهداشت شهرستان در سال 1382 با هزينه اي بالغ بر270 ميليون تومان مورد بهره برداري قرار گرفت كه زير مجموعه آن شامل :  6 مركز بهداشتي درماني شهري و15 مركز بهداشتي درماني روستايي و تعداد86 خانه بهداشت و 2 پايگاه بهداشتي مي باشند.

نوع فعالیت

فعالیت در این مرکز بصورت خدماتی است که مالکیت آن دولتی است ومبناي آن به صورت تعهدي و نقدي  است و این مرکز خدمات بهداشتي و درماني ارائه می دهد .

در نظام مراقبت های بهداشتی اولیه ،اولین سطح تماس جامعه با واحد های رسمی کشور،خانه های بهداشت و مراکز بهداشتی و درمانی است.خانه بهداشت واحدی مستقر در روستا است که تحت نظر مرکز بهداشتی درمانی روستایی فعالیت می کند.با توجه به گستردگی خدمات ارائه شده توسط بهورزان ،لزوم آموزش مداوم آنان پس از فارغ التحصیلی نیز کاملا محسوس بوده و که مرکز آموزش بهورزی نیز وظیفه را در کنار جذب و تربیت آنان به عهده دارد. و …

انتقادات و پیشنهادات

1-یکی از مشكلات در حسابداري اين است كه بتوان سند هاي كارپردازي موجود را بست و كامل كرد تا بتوان بر اساس آن پول دريافت نمود بايد كارپردازان سند ها را كامل و بدون هيچ نقصي و داراي مهر و امضاء هاي لازم را داشته باشد تا مسئولي كه با نرم افزار نظام نوين در حال انجام كار مي باشد بتواند به طور دقيق سند را ثبت كند اگر كار پردازان به موقع سند هاي خود را تحويل ندهند با مشكل روبرو خواهند شد.براي آنكه بتوان سند ها را بست و بودجه آن را دريافت نمود بايد از استان افرادي را بفرستند كه به سند ها رسيدگي و واخواهي هاي لازم را به انجام دهند، چون در محل كار آموزي اين كار به طور كلي با مشكل روبرو مي باشد.و…

فهرست مطالب کارآموزی شبکه بهداشت و درمان در ادامه قابل مشاهده می باشد.

فصل اول:آشنایی با محیط کارآموزی

مقدمه

تاریخچه سازمان

اهداف سازمانی

نوع فعالیت

چارت سازمانی

تعداد پرسنل

ادرس و کروکی مکان کاراموزی

سیستم مالی مورد استفاده

فصل دوم:ارزیابی بخشهای مرتبط با فعالیت کارآموزی و گزارشهای کاراموزی

محاسبه اعداد دفتر معين

ایجاد نوار بانک

کنترل ته چک با صورت حساب بانک

درج کردن ماموريت

مقايسه حق بيمه افراد

ثبت سند و مراحل بعدی آن

احكام وكارگزيني

گزارش روزانه

فصل سوم:انتقادات و پیشنهادات

انتقادات و پيشنهادات

پیوست ها

در صورت تمایل شما می توانید کارآموزی شبکه بهداشت و درمان را به قیمت 5900 تومان از سایت فراپروژه دانلود نمایید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
http://faraproje.ir/?p=105
اشتراک گذاری:
فراپروژه
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد دانلود کارآموزی شبکه بهداشت و درمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.