0
0

راهنمای خرید از سایت

  • توجه: اگر در هنگام خرید با مشکلی مواجه شدید می توانید از طریق ایمیل  contact-us@faraproje.ir و یا شماره: 09382333070 به صورت پیامک با ما در تماس باشید. در صورت برطرف نشدن مشکل, فایل به صورت دستی به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

راهنمای خرید از سایت فراپروژه

برای خرید هر کدام از فایل های مورد نظر کافیست در همان صفحه ای که فایل انتخابی شما قرار دارد, به انتهای صفحه رفته و بر روی دکمه دریافت فایل که مانند تصویر زیر می باشد کلیک نمایید.

دریافت فایل

در ادامه وارد صفحه ای خواهید شد که از شما می خواهد آدرس ایمیل خود و مشابه عددی را که نمایش می دهد را وارد کنید. پس از پر کردن موارد لازم بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید. وارد صفحه ای می شوید که مانند تصویر زیر است.

راهنمای خرید

در صفحه بعدی همانند تصویر بالا را خواهید دید که با کلیک کردن بر روی دکمه سبز رنگ, با صفحه ای  روبرو خواهید شد که از شما اطلاعات لازم کارت بانکی را می خواهد. پس از پر نمودن موارد لازم بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید. آنگاه لینک مستقیم دانلود فایل به شما داده خواهد شد و می توانید آن را دانلود کنید.

  • در صورتی که در هنگام خرید با مشکلی مانند تصویر زیر مواجه شدید, لازم است ابتدا تاریخ و ساعت سیستم خود را تنظیم کنید و دوباره امتحان کنید.

 

راهنمای خرید

و اگر باز هم مشکل حل نشد مراحل زیر را انجام دهید:

از دیگر مرورگرها(گوگل کروم و…) استفاده نمایید.  روی دکمه Advanced کلیک نمایید, پنجره ای باز خواهد شد که لازم است بر روی گزینه Add Exception کلیک نمایید. در ادامه تصویر زیر را مشاهده خواهید نمود, کافیست بر روی دکمه Confirm Security Exception کلیک کنید.